Showbiz

Vesa Smolica sot feston ditëlindjen, merr urime të shumta

 

Këngëtarja dhe moderatorja Vesa Smolica sot feston ditëlindjen e 31-të.

Ajo ka marrë urime të shumta në rrjetet sociale, nga familjarë, miq e koleg.