Showbiz

Yll Limani vjen me “Lshoja zanin”

 

Këngëtari Yll Limani ka lansuar projektin më të ri të quajtur “Lshoja zanin”.

Muzika e këngës është bërë nga Fatjon Miftari dhe vetë këngëtari. Teksti është shkruar nga Fatjon Miftari.