Showbiz

Fejohet aktorja e njohur, Alexandra Daddario

 

Aktorja e njohur, Alexandra Daddario, ka konfirmuar se i ka dhënë fund beqarisë.

Ylli i “White Lotus” ka dhënë një aluzion të madh që ajo dhe i dashuri i saj producenti Andrew Form do të martohen, duke e publikuar një postim emocional në “Instagram” rreth partnerit të saj, në të cilin ajo e ka përshkruar atë si “njeriu më i mrekullueshëm”.