Showbiz

Disenjatorja shqiptare Nensi Dojaka u nderua në ceremoninë “Fashion Awards”

 

Personalitetet e industrisë britanike të modës u shoqëruan nga yje të shumtë të showbizit, si Dua Lipa, Idris Elba, Demi Moore, Priyanka Chopra dhe Nick Jonas, në edicionin e sivjetmë të ceremonisë shpërblyese “Fashion Awards” e cila u mbajt të sallën “Royal Albert Hall” të Londrës.

Mbrëmja glamuroze u karakterizua me nderimin e disa disenjatorëve për kontributin e tyre ndër vite në fushën e modës.