Showbiz

Kida po vjen me projekt të ri

 

Këngëtarja, Orhidea Latifi e njohur më emrin artistik Kida, është në finalizim të projektit të ri.

Pas aventurës në Dubai ku vazhdimisht ka postuar foto nga pushimet atje, Kida tashmë është rikthyer në Kosovë dhe i është përveshur punës.