Showbiz

Pajtohen Fifi dhe Tayna

 

Këngëtarja Fifi dhe reperja Tayna ka vite që kishin përplasje mes vete. E gjithë kjo filloi në momentin kur reperja Tayna depërtoi më shumë suksese në skenën muzikore.

Artistet kanë thumbuar shumë njëra-tjetrën mandej duke kaluar edhe në personale me thumba në projekte e postime në rrjete sociale.