Showbiz

Ermal Fejzullahu e Yll Limani publikojnë këngën e re

 

Para disa ditësh është paralajmëruar projekti i ri muzikor mes dy artistëve të famshëm, Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani.

Projekti është titulluar “As 1 minutë”.