Showbiz

Marina dhe Ghetto Geasy bëhen prindër për herë të parë

 

Reperi nga Kosova, Ghetto Geasy dhe moderatorja nga Shqipëria, Marina Vjollca, janë bërë prindër për herë të parë. Këtë e ka konfirmuar çifti më anë të fotografisë që ka publikuar në mediat sociale.

Fëmija është pagëzuar Marget Selimi dhe çifti ka publikuar imazhe familjare, por duke mos e zbuluar fytyrën e fëmijës.