Showbiz

Missy Elliott u nderua me yll në Hollywood

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Një yll i ri është zbuluar në Bulevardin e Famës në Hollywood, i cili e nderon legjendën e muzikës rep, Missy Elliott.

Ylli i hitit “Get Ur Freak On” e cila shquhet për karrierën e suksesshme muzikore, dukej tejet e lumtur dhe emocionuar në ceremoninë e zbulimit të yllit të saj në një prej bulevardeve më të famshme të Los Angelesit.