Showbiz

Kenan Thompson do ta prezantojë ceremoninë “People’s Choice Awards”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Aktori 43-vjeçar, Kenan Thompson, do të prezantojë edicionin e sivjetmë të ceremonisë së ndarjes së shpërblimeve, “People’s Choice Awards”

Komediani i cili po ashtu është i nominuar në kategoritë, “Comedy TV Star” dhe “Male TV Star”, për punën e tij të mrekullueshme në emisionin “Saturday Night Live”, do ta marrë përsipër këtë rol të ri në ceremoninë e cila mbahet muajin e ardhshëm në Santa Monica, dhe është shprehur mjaft i lumtur për angazhimin e tij të ri.