Showbiz

Jamie Chung dhe Bryan Greenberg janë bërë prindër

 

Çifti i njohur i showbizit, Bryan Greenberg dhe Jamie Chung, janë bërë prindër për herë të parë. Aktorët i kanë mirëpritur në jetë binjakët e tyre.

Ylli i serialit “One Tree Hill” e shfrytëzoi rrjetin social Instagram për ta ndarë lajmin befasues me publikun, duke treguar se ai dhe aktorja e famshme e filmit “Misfits” tashmë janë prindër të dy fëmijëve.