Showbiz

Ekipi i Dua Lipës do të zgjedhë përfaqësuesin e Britanisë në “Eurovision”

Foto: AP/Associated Press
 

Ekipi që qëndron prapa Dua Lipës dhe Lana Del Reyt do ta zgjedhë përfaqësuesin e Mbretërisë së Bashkuar për edicionin e vitit të ardhshëm të garës evropiane të këngës, “Eurovision”.

“TaP Management”, që gjithashtu kujdeset për Ellie Gouldingun dhe Hailee Steinfeldin, do ta marrë përsipër përzgjedhjen, pasi që Britania e Madhe është renditur në garën e 2021-s.