Showbiz

Miley Cyrus thotë se njerëzit e pyesin: “Pse tingëllon si burrë?”

 

Miley Cyrus ka folur për reagimet me të cilat është përballur si këngëtare në industrinë e muzikës.

Këngëtarja e hitit "Wrecking Ball", foli me bateristin e Metallicas, Lars Ulrich për në revistën Interview dhe gjatë bisedës ajo zbuloi se herë pas here merr kritika për zërin e saj të ulët.