Showbiz

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë fejuar

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli televiziv, Kourtney Kardashian, është fejuar me të dashurin e saj muzikant, Travis Barker.

Kardashian për herë të parë në jetën e saj do të ecë drejt altarit dhe këtë do ta bëjë të mundur miku i kamotshëm, tani i fejuari i saj, Travis Barker, i cili të dielën i propozoi martesë.