Showbiz

Dafina Zeqiri dhe MC Kresha sjellin me videoklip duetin “Vet e lype”

 

Dafina Zeqiri dhe MC Kresha kanë publikuar me videoklip këngën e lansuar ditë më parë “Vet e lype”.

Kënga është pjesa e albumit të këngëtares Zeqiri, i titulluar “Dafinë Moj”.