Showbiz

Netflixi konfirmon sezonin e katërt të “You”

 

Netflix ka konfirmuar një sezon të katërt të shfaqjes “You”, para se sezoni i tij i tretë të fillojë.

Shfaqja, ku luan Penn Badgley si vrasës serial Joe Goldberg, ka marrë vëmendje ndërkombëtare dhe fillon sezonin e saj të tretë këtë të premte.