Showbiz

Madonna dhe Maluma vijnë plot stil në numrin e ri të revistës “Rolling Stone”

 

Mbretëresha e popit, Madonna dhe ylli latin, Maluma, janë bërë pjesë e revistës “Rolling Stone”.

Dyshja njohur që shquhet edhe për bashkëpunimin e tyre të suksesshëm muzikor, e hijeshuan me shumë stil botimin special me titull “Musicians on Musicians”. Ky numër i revistës i dedikohet në veçanti modës.