Showbiz

Adele bënë të ditur datën e lansimit të këngës “Easy On Me”

 

Epoka e re e Adeles po afron, prandaj këngëtarja i ka njoftuar fansat me datën e saktë të lansimit të këngës së shumëpritur nga publiku, e cila njëkohësisht e shënon rikthimin e saj në muzikë, “Easy On Me”.

Të martën më 12 tetor, ylli i hitit “Hello” e postoi një fotografi promovuese të projektit në rrjetet sociale, ku shfaqet profili mahnitës i këngëtares në bardh e zi, ilustruar me emrin e këngës dhe datën e lansimit të saj.