Showbiz

Donte ta shihte Kylie Jennerin, por kur nuk u lejua lëshoi fishekzjarrë në oborrin e saj

 

Prona e Kylie Jennerit në Los Angeles dyshohet se u përball me një shkelës tjetër këtë javë, pasi një burrë u arrestua për përpjekje për t’u futur.

Sipas TMZ, shkelësi mbërriti aty dhe kërkoi ta shihte Kylien, por pasi u mohua, burri dyshohet se u ngjit në portën e jashtme të pronës dhe filloi të ndizte fishekzjarre në oborrin e saj.