Showbiz

Snoop Dogg në pritje të lansimit të albumit të ri

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i muzikës re, Snoop Dogg, ka bërë të ditur se shumë shpejt do ta lansojë albumin e ri, si dhe një projekt muzikor për fëmijë.

Gjatë një intervistë për emisionin “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, Snoop foli për rolin e tij të ri si këshilltari ekzekutiv i studios incizuese, “Def Jam Recordings”, si dhe e paralajmëroi lansimin e albumit të tij të radhës.