Showbiz

Ben Afflecku më i shëndetshëm se kurrë, falë Jennifer Lopezit

 

Aktori i njohur hollyoodian, Ben Affleck, po ndihet më mirë dhe kurrë tani që është në lidhje me ish të fejuarën, Jennifer Lopez.

49-vjeçari Affleck, i cili ndër vite, disa herë është detyruar të kalojë kohë në qendra rehabilituese për ta luftuar varësinë nga alkooli, tani po e ka më të lehtë të kujdeset për shëndetin e tij, kjo pasi e dashura e tij 52-vjeçare, Lopez, nuk konsumon alkool dhe e praktikon një stil të shëndetshëm të jetës.