Showbiz

Grupi “Fugees” mund të ribashkohet pas 15 vjetësh

 

Grupi i njohur i muzikës hip-hop, “Fugees”, është në bisedime për t’u ribashkuar pas 15 vjetësh.

Sipas një burimi të afërt, krijuesit e hitit “Ready Or Not”, Lauryn Hill, Wyclef Jean dhe Pras Michel, kanë filluar të komunikojnë sërish dhe po diskutojnë rreth shënimit të 25-vjetorit të lansimit të albumit të tyre të dytë dhe të fundit, “The Score”.