Showbiz

Aktorja, e shkatërruar kur mësoi se burri kishte fëmijë me tjetër grua

 

Aktorja Gabrielle Union ka rrëfyer për momentet e hidhura kur bashkëshorti i saj, ish-basketbollisti Dwayne Wade kishte fëmijë me një tjetër grua.

Aktorja e filmit “Bring It On” dhe ish-basketbollisti nisën lidhjen në vitin 2008, por u ndanë në vitin 2013, gjatë kohës kur Dwayne Wade u bë baba i fëmijës me yllin televiziv, Aja Metoyer.