Showbiz

Lisa e “Blackpink” debuton si solo këngëtare

 

Anëtarja e pop grupit të famshëm korean “Blackpink”, Lisa, ka debutuar me solo album të premten.

Pasi publikoi disa video të shkurta nga albumi, 24-vjeçarka publikoi projektin me dy këngë, “Lalisa” dhe “Money”.