Showbiz

Sezoni i tretë i “You” nga 15 tetori, publikohet trileri i ri

 

Përndjekësi i çuditshëm Joe Goldberg tani mban një foshnje në duar ndërsa ecë.

Trileri i ri i sezonit të tretë të “You” shfaqet me zërin e aktorit i cili zbulon karakterin e tij dhe të Loves, të luajtur nga Victoria Pedretti, të cilët bëhen prindër në kapitullin e ri të dramës në Netflix.