Showbiz

Rita Ora po mendon të martohet me të dashurin e ri

 

Rita Ora dhe i dashuri i saj nga Zelanda e Re, Taika Waititi, janë duke planifikuar që ta çojnë romancën e tyre në një tjetër nivel.

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore dhe regjisori hollivudian, kanë nisur lidhjen në mars të këtij viti, gjatë qëndrimit të Ritës në Australi, ku po merrte pjesë në “The Voice” atje si gjyqtare.