Showbiz

Dua Lipa feston sot ditëlindjen

Foto: AP
 

Dua Lipa ka sot ditëlindjen dhe mbush plot 26 vjet.

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore, ka lindur më 22 gusht të vitit 1995.