Showbiz

Modelja Hadid ringjall nostalgji për modën e Y2K

Foto: Bella Hadid \ Instagram
 

Modelja Bella Hadid, ka rikthyer sërish modën e hershme të viteve '90 dhe atë të rreth viteve 2000, në mënyrën më të mirë të mundshme.

Modelja ktheu flokët e saj të gjatë e të zinj në biond në një seri fotografish promovuese për markën Miss Sixty.