Showbiz

Princi i Monacos drejt shkurorëzimit

Foto: AP
 

Janë përhapur thashethemet se çifti mbretëror i Monakos, Alberto dhe Charlene po shkurorëzohen.

Arsyet pse bëjnë të besohet kjo, janë ende të pakonfirmuara, mirëpo thuhet se bashkëshortja e princit Alberto II, ka muaj që po qëndron vetëm në vendlindjen e saj në Afrikë.