Showbiz

The Weeknd thotë se është esëll

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtari i njohur kanadez, The Weeknd, më në fund është plotësisht esëll.

Ylli i hitit “Can’t Feel My Face” emri i vërtet i së cilit është Abel Tesfaye, e ka ndaluar përdorimin e drogave të rënda dhe më nuk e shijon alkoolit, edhe pse e pranoi se herë pas here e pinë nga një gotë alkool dhe konsumon marihuanë.