Showbiz

“House Of Gucci” – familja Gucci e shqetësuar për ndërhyrje në jetën e saj private

Foto: MGM
 

Trajleri i filmit të famshëm “House Of Gucci” u ka ofruar fansave të tij, një pamje të parë të kastës së filmit.

Drama biografike është e bazuar në librin me të njëjtin titull “The House of Gucci: A Sensational Story of Murder Madness, Glamour, and Greed, të Sara Gay Forde, dhe është më regji të Sir Ridley Scott.