Showbiz

Kate Beckinsale vjen me një mision të hakmarrjes në filmin “Jolt”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

“Jolt” titullohet filmi i ardhshëm amerikan i regjisores, Tanya Wexler, i cili i takon zhanrit aksion dhe komedi.

Platforma “Amazon Prime Video” e cila gjendet prapa realizimit të këtij projekti dhe ku do të shfaqet për publikun e gjerë, tashmë i ka publikuar pamjet e para të filmit të mbushur me aktorë yje dhe në të cilin rolin protagonist e luan ylli i filmave “Underworld”, Kate Beckinsale.