Showbiz

Adele shfaqet për herë të parë në publik me të dashurin e ri

 

Derisa finalja e madhe e NBA zuri vend të shtunën mbrëma, agjenti i yllit të basketbollit LeBron James, Rich Paul dhe këngëtarja Adele, u bënë lajm kryesor në media me paraqitjen e tyre të parë publike si çift romantik.

Dyshja e ndoqi lojën me shumë vëmendje të ulur në rendin e parë të sallës, krahas sportistit ikonik, LeBron James.