Showbiz

Jennifer Lopez e Ben Affleck po vazhdojnë të kërkojnë shtëpi

 

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez po vazhdojnë të kërkojnë shtëpi për familjen e tyre, disa muaj pasi kanë rikthyer romancën e tyre.

Aktori 48-vjeçar dhe aktorja 51-vjeçare janë parë sërish bashkë në makinë duke bërë udhëtime të shumta në kërkim të një ville ku do të ndërtojnë së bashku jetën.