Showbiz

Reperi i njohur qëllohet mbi 60 herë me armë pasi doli nga burgu

 

Një reper i njohur humbi jetën ditën e shtunë në Chicago, në një atentat me armë ku mbetën të vrarë dhe dy persona të tjerë.

Reperi KTS Dre, emri i vërtetë i të cilit është Londre Sylvester, u qëllua mbi 60 herë, ndërsa po dilte nga ambientet e burgut të Cook County.