Showbiz

Arilena dhe Noizy publikojnë këngën “Murderer”

 

Arilena Ara dhe Noizy kanë publikuar të premten këngën e tyre bashkëpunuese, të titulluar “Murderer”.

Ky është bashkëpunimi i parë i dy këngëtarëve nga Shqipëria, ndërkohë që kënga pritet të pëlqehet nga fansat e tyre për shkak të ritmeve të veçanta.