Showbiz

U mbajt edicioni i 21-të i ceremonisë “BET Awards”

 

Edicioni i 21-të i ceremonisë shpërblyese, “BET”, u mbajt të dielën mbrëma me temën “Viti i grave afrikano-amerikane”.

Aktorja e shumëshpërblyer, Taraji P. Henson, e prezantoi ceremoninë e cila u mbajt në teatrin “Microsoft” në Los Angeles, dhe ku për herë të parë prej fillimit të pandemisë, publiku e ndoqi ngjarjen drejtpërdrejt nga salla.