Showbiz

Së shpejti lansohet filmi i grupit “BLACKPINK”

Foto: AP/Associated Press
 

Bëhuni gati adhurues të muzikës K-Pop. Grupi “BLACKPINK” po vjen në ekranet tuaja me një film të ri.

Bendi i përbërë nga katër anëtare e bëri të ditur të hënën, se shumë shpejt e lansojnë projektin e ri filmik, “BLACKPINK The Movie”, i cili vjen në kohën e duhur për ta shënuar pesë vjetorin e debutimit të tyre në muzikë. Këtë përvjetorë, Jennie, Lisa, Jisoo dhe Rosé planifikojnë të festojnë edhe me një projekt tjetër special të titulluar, “4+1 Project”.