Showbiz

Diana Ross rikthehet me album pas 20 vjetësh

 

Ikona e muzikës, Diana Ross, po rikthehet në skenë me albumin e saj të parë me muzikë origjinale “Thank You”, pas pothuajse 20 vjetësh.

I bashkëshkruar nga ylli ikonik gjatë karantinës dhe i incizuar në studion e saj në shtëpi, albumi do të publikohet gjatë vjeshtës, ka njoftuar të enjten kompania muzikore “Decca Records”, përderisa është konfirmuar se është bërë pjesë e kësaj kompanie.