Showbiz

Dua Lipa dhe Awrad Hadid festojnë dy vjetorin e lidhjes

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i muzikës pop, Dua Lipa dhe i dashuri i saj model, Anwar Hadid, po e festojnë përvjetorin e dytë të lidhjes romantike.

Përmes postimeve në Instagram, këngëtarja me prejardhje kosovare e postoi një fotografi të të dashurit të saj si dhe e uroi me mesazhin: “Të dua Anwar Hadid. Urime 2 vjetori i lidhjes”.