Showbiz

Rikthehet Rihanna, pozon për “Vogue Italia”

Foto: Rihanna/Twitter
 

Rihanna është bërë sërish aktive, pas një pauze disa vjeçare nga muzika dhe nga bota e modës.

Këngëtarja nga Barbadosi ka pozuar për revistën e famshme “Vogue Italia”, përmes së cilës vjen me një pamje më ndryshe se zakonisht.