Showbiz

Dua Lipa të premten e lanson videoprojektin “Love Again”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

“Love Again” është një prej këngëve të preferuara të Dua Lipës nga albumi i dytë, “Future Nostalgia”. Dhe siç duket, këngëtarja më në fund ka vendosur që këtij hiti t’ia realizojë një videoklip.

Me postimin e një fotografie ku Lipa vjen e grimosur sikur palaço, ajo e konfirmoi lansimin e videoklipit të ri muzikor, të premten më 4 qershor.