Showbiz

Rita Ora fotografohet në përqafimin e Taika Waititit dhe aktores Tessa Thompson

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Nga fillimi i karrierës së saj, Rita Ora, ka zgjuar interesim të madh te publiku me jetën e saj personale. Lidhjet romantike të këngëtares gjithmonë kanë rrëmbyer vëmendjen e publikut dhe mediave, dhe lidhja e saj e fundit me regjisorin Taika Waititi nuk bënë përjashtim.

Por, si duket, raporti i këngëtares me prejardhje kosovare me regjisorin nga Zelanda e Re, nuk është siç ishte menduar. Derisa tradicionalisht një çift përbëhet nga dy persona, lidhja e tyre e përfshinë edhe një person të tretë.