Showbiz

Lady Gaga mbeti shtatzënë pasi u përdhunua nga producenti: Pësova krizë psikike

 

Lady Gaga ka zbuluar në një intervistë se pati mbetur shtatzënë pasi u përdhunua nga një producent i muzikës.

Këngëtarja rikujtoi rastin në shfaqjen e Oprah Winfrey dhe Princit Harry, “The Me You Can’t See”, duke sqaruar si kishte ndodhur ngjarja sa ishte 19-vjeç.