Showbiz

Emma Watson u ka bërë thirrje fansave të mos i besojë thashethemeve për të

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Aktorja e njohur britanike, Emma Watson, u ka bërë thirrje gjithë adhuruesve të saj që të mos i besojnë thashethemeve që i lexojnë për të.

Ylli 31-vjeçar i filmave “Harry Potter” u bë aktive në rrjetet sociale për herë të parë në nëntë muajt e fundit, me ç’rast insistoi që të gjitha spekulimet për jetën e saj, përfshirë këtu karrierën filmike dhe lidhjen romantike me të dashurin Leo Robinton, nuk janë të vërteta.