Showbiz

Nisin hetimet ndaj çiftit T.I. dhe Tameka Harris për abuzim seksual

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Çifti i showbizit, T.I. dhe Tameka ‘Tiny’ Harris, po hetohen nga autoritetet për sulm seksual dhe detyrimin e paligjshëm të viktimave të tyre të konsumojnë narkotikë.

Reperi i njohur dhe bashkëshortja e tij janë subjekt i një hetimi penal nga Departamenti i Policisë së Los Angelesit, pas një padie të ngritur kundër çiftit muajin e kaluar, nga një grua e paidentifikuar.