Showbiz

Pink tregon se kush këputë çdo ditë lule për të

 

Këngëtarja Pink e cila ka vajzën 9-vjeçare Willow dhe djalin 4-vjeçar, Jameson, ka thënë se është djali ai që e bën çdo herë të ndihet shumë mirë, duke i treguar asaj se sa e bukur është.

Këngëtarja amerikane 41-vjeçare ka thënë se djali Jameson i dhuron asaj vazhdimisht lule dhe e quan “bukuroshe”.