Showbiz

Është fejuar vajza e vogël e aktorëve Bruce Willis dhe Demi Moore

 

Familja e aktorëve Bruce Willis dhe Demi Moore po zgjerohet.

Vajza e vogël i yjeve të hollyëodit, Tallulah Willis, përmes rrjeteve sociale e ka ndarë lajmin se është fejuar me të dashurin e saj prej kohësh, Dillon Buss.