Showbiz

Elvana Gjata sjell këngën e re “Vendi im” në bashkëpunim me motrën e saj Migena Gjata

 

Të shtunën më 1 maj, ylli i muzikës shqiptare Elvana Gjata e publikoi këngën e re me titull “Vendi im”.

Kënga vjen në bashkëpunim me motrën e saj, Migena Gjata, dhe deri më tani është mirëpritur nga publiku.