Showbiz

Ed Sheeran po e planifikon rikthimin në muzikë

Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtari 30-vjeçar, Ed Sheeran, ka një vit e gjysmë që është shkëputur nga muzika për t’u fokusuar në familjen e tij, Gruan Cherry Seaborn dhe vajzën e tyre të vogël, Lyra Antarctica.

Por besohet se kantautori i njohur britanik, tashmë ka filluar ta planifikojë rikthimin në skenën muzikore, pasi gjatë javës së kaluar është spikatur duke xhiruar një videoklip të ri në Londër.